kategoria: Na Sygnale
19 październik 2023

Spotkanie w ramach akcji Alkohol - Narkotyki - Dopalacze to nie umilacze

fot. KPP w Makowie Mazowieckim
„Alkohol Narkotyki Dopalacze to nie umilacze” to hasło akcji profilaktycznej makowskiej policji i Sanepidu w Makowie Mazowieckim. Jej celem jest uświadomienie młodzieży jak szkodliwy wpływ mają alkohol, narkotyki i dopalacze. Pokazanie jakie są skutki prawne związane z ich zażywaniem oraz uświadomienie młodzieży że poprzez dobre wybory mają decydujący wpływ w jakim kierunku potoczy się ich życie.
REKLAMA

Ruszyła kolejna edycja akcji profilaktycznej Komendy Powiatowej Policji w Makowie Maz. oraz Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Makowie Maz. pod nazwą „Alkohol Narkotyki Dopalacze to nie umilacze” Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Maz.

Jej celem jest uświadomienie młodzieży jak szkodliwy wpływ mają alkohol, narkotyki i dopalacze i jak złe wybory mogą doprowadzić do uzależnienia. Pokazanie jakie są skutki prawne związane z ich zażywaniem oraz uświadomienie młodzieży że poprzez dobre wybory mają decydujący wpływ w jakim kierunku potoczy się ich życie.

W ramach akcji zaplanowano spotkania z uczniami klas II oraz spotkania z rodzicami uczniów, by uświadomić ich o zagrożeniach i konsekwencjach zażywania substancji psychoaktywnych przez młodzież. By jeszcze bardziej dotrzeć do młodzieży w ramach akcji zaplanowano wyjście do kina na projekcję filmu „ZDĄŻĆ”.

 

podkom. Monika Winnik

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Maków Mazowiecki
17.1°C
wschód słońca: 04:09
zachód słońca: 21:07
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Makowie

kiedy
2024-09-29 15:00
miejsce
Miejski Dom Kultury, Maków...
wstęp biletowany
kiedy
2024-10-03 19:00
miejsce
Miejski Dom Kultury, Maków...
wstęp biletowany
kiedy
2024-10-04 19:00
miejsce
Gminny Ośrodek Upowszechniania...
wstęp biletowany
kiedy
2024-11-07 18:00
miejsce
Miejski Dom Kultury, Maków...
wstęp biletowany