3 maj 2022

Czterolatek przygnieciony tysiąclitrowym zbiornikiem

fot. PAP
Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek w miejscowości Górzno, w powiecie garwolińskim. Na czteroletniego chłopca zsunął się tysiąclitrowy zbiornik. Dziecko śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowe zostało przetransportowane do warszawskiego szpitala. Walczy o życie.
REKLAMA

Informację potwierdziła asystentka ds. prasowo-informacyjnych Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie mł. asp. Małgorzata Pychner. "W poniedziałek przed południem dostaliśmy zgłoszenie o, jak się okazało, nieszczęśliwym wypadku. Na prywatnej posesji podczas prac ogrodowych na czteroletniego chłopca zsunął się 1000-litrowy zbiornik mauser (zbiornik na wodę pitną lub deszczówkę - PAP)" - powiedziała PAP policjantka.

"Na miejscu lądował śmigłowiec LPR, który zabrał dziecko do szpitala. Maluch przebywał pod opieką członka rodziny" - zaznaczyła i dodała, że był on trzeźwy.

Jak podał portal egarwolin.pl mały Antoś walczy o życie. "Dziś w parafii św. Jana Chrzciciela w Górznie odprawiane są msze święte w intencji Antosia" - napisano. (PAP)

Autorka: Marta Stańczyk

mas/ lena.pl

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Maków Mazowiecki
8.5°C
wschód słońca: 04:26
zachód słońca: 20:38
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Makowie